Válaszra vár

belógó faág miatt járhatatlan járda (2)

a városfal utcán a vízimolnár u. - péter u. között a szomorúfűz ágai úgy benőttek a járdára, hogy már nem lehet elférni tőle, le kell menni az úttestre.

https://goo.gl/maps/2Ukt8AMien36BdwN7

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Péter u. 2

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését köszönjük!

    Budapest, 2020. szeptember 24.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anon Imus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére