Megoldott

Szemét a Budaörsi út - Bozókvár utcánál

Ismét szemetet helyeztek el az úttest közepén lévő füves részen és a Budaörsi út 113. előtti parkolóban a füvön. Szeretném megkérni a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztályát és az FKF NZrt.-t, hogy ismét gondoskodjanak a hulladék elszállításáról. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budaörsi út 113

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt a szemét, köszönöm!
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére