Megoldott

Graffiti az aluljáró lépcsőjén

Anonim Járókelő

Tisztelt FKF!
A Dózsa György út metróállomás aluljárója “C” jelű kijárata falán vagy egy nagyobb graffiti. Kérem, hogy mossák le!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dózsa György út

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lemosták, köszönöm!
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére