Megoldásra vár

Pókhálós automaták

Kérem takarítsák le az automatákat! Tiszta pókháló. A bal oldali automatán pedig a QR kód olvasó nem működik. Kérem intézkedésüket az ügyben! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Békásmegyer H

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0024713-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00071679

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet a BKK Zrt. szakterülete továbbított az automatákat üzemeltető partne
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Wagner Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    MRP-062

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére