Megerősítésre vár

Bánki Donát utcában égve maradt lámpák

Anonim Járókelő

A 14. kerületi Bánki Donát utcában (legalábbis a Pillangó park közeli részén) rendre felkapcsolva marad a közvilágítás nappal is.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bánki Donát u. 12b

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása a bejelentés hónapjában kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére