Válaszra vár

Sérült lámpatestek kosz penészedő mennyezet

A Nyugati pályaudvar aluljárójában rengeteg az olyan lámpa amelyekből hiányzik a fénycső és csak a vezetékek látszanak
A mennyezet egy elhanyagolt állapotban van egy helyen penészedik is.
Az aluljáró padlózata elképesztően koszos és büdös

Probléma helyszíne
Ágasegyháza VI. kerület, Terézváros, Budapest-Nyugati

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére