Megoldott

Betört üveg

Tisztelt Illetékes!
A Jókai Mór utcai megállóban, betört az egyik üvege a várónak.
Kérem javítani!
Előlre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Jókai Mór utca

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére