Válaszra vár

Megsüllyedt út

Anonim Járókelő

Fővárosi Vízművek javítását követően útburkolat megsüllyedt. Kérjük a burkolat javítását. Két FV oszlop még mindig kint van.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Cirmos stny. 10

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek Zrt.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt."-ról "Fővárosi Vízművek Zrt."-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy közműszolgáltató által végzett burkolatbontás helyreállítása nem Társaságunk illetékessége. Kérjük, bejelentésével forduljon a Fővárosi Vízművek Zrt. üg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Beszakadás a járda mellett

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Táncsics Mihály utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére