Megoldott

megtelt üveggyűjtő konténer

a 1031 városfal - vízimolnár u. sarkon kihelyezett üveggyűjtő konténer megtelt, mellette kezdik lepakolni az újrahasznosításra szánt üvegeket.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Városfal u. 1

Hozzászólások

  • Anon Imus hozzászólt a bejelentéshez.

    "A gyűjtő oldalán is ott a telefonszám."

    ó, köszönöm, ezt nem vettem észre, talán a köré felhalmozottüvegek takarták el. :)

    (az elején levő nagy táblán kerestem elérhetőséget, nem tűnt fel az oldal...
  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Virág Gabriella hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai napon ürítette a konténert, az FKF .
    Érdemes őket direktben hívni.
    A gyűjtő oldalán is ott a telefonszám.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anon Imus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére