Megoldott

Jókora kátyú az Október huszonharmadika utcában

Az út szélén jókora kátyú az út piac felőli oldalán, a fehérvári út előtt kb 10 méterrel. Ebben egy robogós vagy bringás frankón fejre áll, de biztos, hogy a buszok felfüggesztésének állapotát sem javítja.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Újbuda-központ

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Géza!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonság...
  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyjából betömték, de amolyan válságkátyúzás zajlik már, sajnos spóroltak az anygagal.
  • Gajdov Géza visszajelzésére vár.

  • Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére