Válaszra vár

Hiányzó gázkupak

Kérem pótolják a hiányzó gázkupakokat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    Az a kis gumi dugó, ami a fedlapok közepén van.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Dominik!

    Mi az a gázkupak?
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Új"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó kupak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Csillaghegy H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megsüllyedt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Hímző utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Luk a fedlapon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Ürömi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére