Válaszra vár

Hiányzó poller

Anonim Járókelő

A jelzett helyen eltávolították a pollereket. Azonnal ki is használják, hogy be lehet hajtani és el is kezdték az emberek használni a sétányt... aútóval... Kérjük, hogy a pollereket pótolják! Köszönjük! (Illetékes III. kerület)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, 1039 Budapest

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megint jönnek, behajtanak...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz se megoldás...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ott felejtett mobil wc

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hévízi út 9. földszint III. lh. (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi térkép

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Ányos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére