Válaszra vár

Gyáli út 21-23 közti park világítása nem működik

Anonim Járókelő

Nem működik a Gyáli út 21-23 közötti közterület világítása.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Füleki utca

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "IX. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sötét járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mihálkovics utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére