Megerősítésre vár

Kátyús, agyonfoltozott út

A Keve utca Monostori út és a Kalászi út közötti szakasza, -de főként a mellékelt képen látható szakasza- tele van kátyúval, illetve visszataszítóan sok kis javítgatásból áll az út.
Úgy gondolom, hogy a további javítgatások helyett célszerű volna az egész útszakaszt újraaszfaltozni.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Keve u. 41

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • III. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A megkeresésében szereplő útszakasz állapota Önkormányzatunk előtt is ismert. Azonban egy teljes útpálya szintű fejlesztés költségvonzata jelenleg meghaladja a rendelkezésünkre ál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Róbert Láng bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tősér D Gyula
    Füst Milán utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3.kerület Törzs utca 1-2

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Törzs utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére