Válaszra vár

Kátyú/kráter

Anonim Járókelő

XVII. kerület Ferihegyi út - Pesti út - Bujákhida utca által határolt részén a 10 emeletes társasházak közötti aszfalt út kritikán aluli, nem hogy kátyúk, kráterek vannak, a fekvőrendőr olyan, mintha már padkára állna fel az ember.
5-10 cm mély, egyes helyeken 50-60 cm hosszú lyukak...
Leérő, leverő alvázak, sérült futóművek...!
Évekkel ezelőtt néhány kátyút megjelöltek, de azok a jelölések már kikoptak, de senki nem nyúlt hozzá.
A teljesség igénye nélkül csatolok néhány képet.
A bekarikázott részén a teljes aszfalt felület problémás.
Nem a legfrissebb kép van fent, de körbe járható és jól látható már a régebbi képeken is, de azóta csak rosszabb lett az út állapota: https://maps.app.goo.gl/2yrUizTnSSXzsS6R9

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Ferihegyi út 80

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BFVK Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt.

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BFVK Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Thursday, October 8, 2020 5:46 PM
    To: Budapest Közút Útüzemeltetés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Budapest Főváros Önkormányzata a tárgyi terület tulajdonosa és kezelője, ezért kérjük bejelentésével nevezett szervet szíveskedjenek megkeresni.

    Üdvözlettel:

    Sajtó és kommunikác...
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XVII. kerület"-ra.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés leírását "XVII. kerület Ferihegyi út - Pesti út - Bujákhida utca által határolt részén a 10 emeletes társasházak közötti aszfalt út kritikán aluli, nem hogy kátyúk, kráterek vannak, a fekvőrendőr olyan, mintha már padkára állna fel az ember. 5-10 cm mély, egyes helyeken 50-60 cm hosszú lyukak... Leérő, leverő alvázak, sérült futóművek...! Évekkel ezelőtt néhány kátyút megjelöltek, de azok a jelölések már kikoptak, de senki nem nyúlt hozzá. A teljesség igénye nélkül csatolok néhány képet."-ról "XVII. kerület Ferihegyi út - Pesti út - Bujákhida utca által határolt részén a 10 emeletes társasházak közötti aszfalt út kritikán aluli, nem hogy kátyúk, kráterek vannak, a fekvőrendőr olyan, mintha már padkára állna fel az ember. 5-10 cm mély, egyes helyeken 50-60 cm hosszú lyukak... Leérő, leverő alvázak, sérült futóművek...! Évekkel ezelőtt néhány kátyút megjelöltek, de azok a jelölések már kikoptak, de senki nem nyúlt hozzá. A teljesség igénye nélkül csatolok néhány képet. A bekarikázott részén a teljes aszfalt felület problémás. Nem a legfrissebb kép van fent, de körbe járható és jól látható már a régebbi képeken is, de azóta csak rosszabb lett az út állapota: https://maps.app.goo.gl/2yrUizTnSSXzsS6R9"-ra.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bekarikázott részén a teljes aszfalt felület problémás.
    Nem a legfrissebb kép van fent, de körbe járható és jól látható már a régebbi képeken is, de azóta csak rosszabb lett az út állapota: https://maps.app.goo.gl/2yrUizTnSSXzsS6R9
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Járókelő!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amelyen/amelyeken a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel i
    ...
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére