Válaszra vár

Szemét

A megjelölt területen rengeteg szemét van lerakva. Kérjük mielőbbi megtisztítását

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross kocsiszín (Fiumei kapu)

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központ hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését. A kérdéses területet az FKF kezeli, jelen panaszt továbbítottuk feléjük.

    Tisztelettel:
    JGK Zrt.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Ré-Ko Zsu bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csikkek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Finta István
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Krúdy Utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hetek óta az utcán heverő sittes zsák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére