Válaszra vár

Közvilágítás hiánya

A Mester utca Haller utca felöli részén nem működik a közvilágítás.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Mester u. 60

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Sipos Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére