Megoldatlan

Parlagfű magánterületen

Parlagfűvel és gyommal van tele az az Újbuda Center parkolója.

Probléma helyszíne
Budapest Unnamed Road

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Csipak Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    A kép alapján csak az látszik, hogy gyomos ez a rész (ami önmagában sem jó), hogy parlagfű van-e közte, az nem.

    A parlagfű virágzása októberre véget ért, szóval ha most ki is megy valamelyik szerv, a
    ...
  • H. Márk visszajelzésére vár.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom hogy bejelentése tárgyában a

    Közterület-felügyeletnek hatásköre ,illetékes-

    sége nincs. További ügyintézésre Újbuda Pol-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve az Újbuda Centernek is az info@globalplaza.hu email címre.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • H. Márk bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Balesetveszélyes gödör az ösvényen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kén utca H (Illatos út) (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    szétmálló beton növényládák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére