Megoldásra vár

Beszakadt úttest és árok

Anonim Járókelő

Ismét beszakadt az úttest és árok a kukásautó alatt.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Cankó tér 4

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • H B Lotti megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    Tájékoztatom Önöket hogy a hibahely kijavítását megrendeltük.
    A javítás előreláthatólag október 30ig elkészül. Segítő észrevételüket köszönjük!

    Tisztelettel:

    Sztavropulosz Nikol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    otthagyott felbontott terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mária Terézia utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beszakadó úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Cankó tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Áron utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére