Megoldott

Alacsony lombkorona

Anonim Járókelő

A keskeny járdán nagyon alacsonyak a fák, kicsit fel lehetne talán őket nyírni.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Fővám tér 9

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére