Válaszra vár

Aszfalt útburkolat hiánya és kátyú

A 1025 Budapet, Zirzen Janka utca 48. sz. előtt az úttesten kb. 15-20 méter hosszan hiányzik az aszfalt útburkolat, továbbá több helyen kátyúk nehezítik a közlekedést. Ez az útszakasz nem rendelkezik járdával, vagyis a gyalogosok számára is nagyon kényelmetlen, sőt balesetveszélyes az út felülete.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Zirzen Janka u. 50

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület

  • Zubora Márta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére