Válaszra vár

Nem működő fúvókák

Tisztelt Illetékes!

A margitszigeti zenélő szökőkút képen megjelölt 2 fúvókája nem működik, nem jön fel belőlük víz olyankor, mikor az azonos körön lévő többiből igen. Kérem, szíveskedjenek megjavítani! A könnyebb azonosíthatóság érdekében csatolok egy felvételt arról is, hogy milyen irányból a legkönnyebb észrevenni a hibát.

Munkájukat, segítségüket köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Schulek Frigyes sétány

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére