Megoldott

Tábla

Tisztelt Illetékes!

A margitszigeti szállodáknál a térképen jelölt helyen található ez a kallódó tábla. Kérem, szíveskedjenek összeszedni vagy helyreállítani! Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Margitsziget 1007

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00071270 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére