Megoldott

Újabb kitört facsemete

Újabb facsemetét törtek le a patak parti bringaút mellett. Ez már a sokadik, amit kitörtek. Mikor fogják pótolni őket? Riz Leventéről nevezték el a fasort, de az emlékét nem ápolják a facsemeték gondozásával.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Kaszáló u. 109

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Lukács Máté!

    Budapest Főváros XVII. kerület Rákosmenti Polgármesteri Hivatalához
    elektronikusan érkezett „Közérdekű adatigénylés – Újabb kitört facsemete”
    tárgyú megkeresésével kapcsolatban...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Két másik facsemetét is kitörtek mellette. Lassan nem marad fa a fasorban. Mikor fogják pótolni?
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel a XVII. kerületi önkormányzat nem kíván konkrét választ adni a Járókelő.hu-ról érkező bejelentésekre, közérdekűadat-igénylést adtunk be a részükre. Amint megérkezik a hivatali válasz, feltöltjük...
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Befejezten munka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt fa.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére