Válaszra vár

Kátyú - járdán !

A XIII. kerületi Radnóti Miklós u. elején, az 5-7 szám előtt akkora luk lett a "járdán", a térkövek között, hogy a boltos üres dvd-tokokkal töltötte föl a balesetveszély elhárítására. Nem biztos, hogy ez a jó megoldás.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Radnóti Miklós u. 5-7

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Zima Barnabás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt láttam.. jót nevettem????????????
  • Vodafone válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy a Vodafone Magyarország Zrt. ügyfélszolgálatához fordult, elektronikus levele megérkezett levelezési csoportunkhoz!

    Szeretnénk tájékoztatni, hogy a hatályos Általán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Pető Judit bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Úszódaru utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére