Megoldott

Életveszélyes faág

A XII. kerületben a Diós árok és Rőzse utca közötti lépcső kb. felénél egy útba lógó, vastag faág található. Kérném a fa visszavágását!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Diós árok 163

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Lukács Máté!

    Jegyző asszony megbízásából közérdekű adatigénylésére hivatkozással
    tájékoztatom, hogy a faág 2020. szeptember 25-én levágásra került.

    Kérem szíves visszajelzését, hogy adatigé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel a XII. kerületi önkormányzat nem kíván kokrét választ adni a Járókelő.hu-ról érkező bejelentésekre, közérdekűadat-igénylést adtunk be a részükre. Amint megérkezik a hivatali válasz, feltöltjük a...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII. ker. Hegyvidéki Önkormányzat
    1126 Budapest,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00071099 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Nagy Jenő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére