Megoldott

Összefirkált telefonfülke

Tisztelt Illetékes!

Kérem, takarítsák le a képen látható telefonfülkéről a matricákat és graffitiket. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Deák Ferenc tér M

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük az illetékes visszajelzését!
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük!
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    A fülkéről a graffitikét eltávolítottuk.
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére