Megoldásra vár

Kátyú

Beszakadt úttest

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Cserhát u. 11

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00071044 számú, Bp. VII. kerület, Cserhát u. 11. sz. előtti kátyúval kapcsolatos bejelentésekre ezúton tájékoztatom, hogy a burkolat helyreállítását m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VII. kerület"-ra.

  • Halmos Zsuzsa bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Wesselényi utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére