Megoldott

Táblát takaró, járdára belógó növényzet

Csepelen, a Baross utcában, a víztorony közelében lévő útkereszteződésnél a növényzet benőtt a járda fölé illetve részben kitakarja az egyirányú utca táblát.
Kérném a Csepeli Városgazda értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 117

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, rendberakták.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére