Megoldott

Rossz állapotban levő trambulin

Balesetveszélyessé vált trambulin a Moszkva sétányon lévő játszótéren.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dráva u. 28

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "FŐKERT"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00070927 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma már ki volt cserélve.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-103451/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő!

    A Moszkva sétányon lévő játszótér a Fővárosi Önkormányzat illetékessége, kérjük a bejelentést szíveskedjenek részükre továbbítani.

    Az intézkedésben és a válaszadásban egyaránt a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Sz. Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére