Válaszra vár

Ültessék ki a fákat

A Damjanich utca és a Rottenbiller utca csomópont közepén van egy hatalmas járdasziget. Ezen a szigeten vannak dézsás fák. Szerintem a hely megvan, hogy ezeket a fákat kiültethessék, körülötte pedig egy kis zöld felületet hozzanak létre a belvárosi autópálya közepén. Kérem az illetékeseket és az Önkormányzatot, hogy vegyék fontolóra.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rottenbiller u. 54

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-110338/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00070816

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00070816 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hog
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "VII. kerület"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00070816 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Majd úgyis a föld alatt futó kábelekre hivatkoznak.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Barányi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére