Megoldott

Autógumi

Tisztelt Illetékes!

A képen látható helyen, a parkoló sarkán lévő fára hónapokkal ezelőtt felkötöttek egy autógumit.

Kérem, szállítsák el a hulladékot. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Keszkenő u. 29

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, lezárható megoldottként. Köszönöm a segítséget!
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére