Megoldott

Dózsa György úti 950-es éjszakai busz megállója

A Dózsa György úti 950-es éjszakai busz megállójába legalább három napja be van hányva, nincs eltakarítva. A megálló azonosítója: #F02609.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 33b

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez megoldódott. Köszönöm, zárható. Személyesen nem voltam ott, de ismerősöm szólt, hogy fel van takarítva a megálló.
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindig így néz ki, már másfél hete. Most már felhívtam a BKK-t telefonon, hátha hamarabb intézkednek.
  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egyre gázabb. Lassan egy hete itt van a cucc és csak rosszabb lesz a helyzet.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére