Megoldatlan

Őszi faültetés

xiii Jasz utca 80 elott meg tudjak vizsgalni hany fa ultetese lehetseges az ures helyre? koszonjuk elore is!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jász u. 80

Hozzászólások

  • H B Lotti lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük elektronikus levelét.
    A bejelentésben szereplő címen - Jász utca 80. - nem található üres fahely. A kép vagy korábbi állapotot ábrázol vagy máshol készült.

    Továbbra is
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére