Megoldásra vár

Őszi faültetés

xiii Jasz utca 52 elotti ures helyre szeretnenk kerni egy fát. koszonjuk!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Frangepán u. 68

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük elektronikus levelét.
    A bejelentésben szereplő helyre 2021. tavaszán egy oszlopos juhart telepítünk.

    Továbbra is várjuk kérdéseit, észrevételeit!

    Tisztelettel,

    Benda V
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére