Megoldásra vár

Belógó fa

két fa eléggé belóg a járdára, nem lehet elférni tőlük. Egyik mélyen lenőtt, alatta sem lehet elférni. Két érintett utcafront:
Jász 31 és 33-35

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Jász u. 32

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    A fák gallyazásáról október hónapban gondoskodunk.

    Tisztelettel:

    Varga Judit
    kertész műszaki ellenőr
    XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Közterületi Divíz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Tóth Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére