Megoldott

Elhanyagolt sáv

Anonim Járókelő

Adott egy bevásárlóközpont jellegű terület (IKEA, Kika, Auchan, OBI, Média Markt stb.) ahol naponta több tízezer ember fordul meg és költenek el rengeteg pénzt. Érdekes, hogy arra nem jut forrás, hogy az egyetlen körforgalmat évek óta rendszeresen felfessék (erről van egy másik bejelentés). De az, hogy az egyébként mindenhol levágott füves terület egy bizonyos sávjában soha nincs lekaszálva a gáz, hát az tipikus. Kérdés, hogy a fenntartó ki lehet?

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Bevásárló u. 4

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    De az is lehet, hogy egy a Pillangó parkhoz hasonló biodiverz felületet teremtettek meg. :) A Zuglói Zrt. válaszát ajánljuk a figyelmedbe:
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/51129/derekig-ero-g...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Meg kell cáfoljam az utolsó hozzászólást, mert mai tapasztalatom alapján a terület állapota változatlan. Talán aknamezőt sejtenek ebben a sávban és ezért nem nyírják itt a gazt. De az is lehet, hogy v...
  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!
    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük, hogy megosztotta velünk észrevételét.
    Panaszával kapcsolatban a következőkről szeretném tájékoztatni:
    Egy külsős cég rendszeresen ( 2 het
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótoltuk. :)
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat, de nem látom az AUCHAN válaszát.
  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Köszönettel megkaptuk e-mail üzenetét.
    Tájékoztatjuk, hogy a beérkező megkeresések kivizsgálására és megválaszolására törvényi kötelezettségek szerint 30 nap áll rendelkezésre.

    Ko...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszáradt fenyőfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szent László utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Bálványfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Árvíz utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Fa ritkítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata
    Újtelep út (XXIII. kerület, Soroksár)
  Vissza az oldal tetejére