Megoldott

Védgát utca szemét

Csepelen, a Védgát utca 7. magasságában szemétkupac lelehető fel.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Védgát u. 7

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városfejlesztési NKft."-ra.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét a MOL-telep kerítésénél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MOL Magyar Olaj- és Gázipari Nyrt.
    Petróleum utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott bútorok Csepelen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Zotya
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére