Megoldott

Tévébe, a tévéből, a tévé él, a tévé öl...

kb egy hete lakott az utcánkban három tévé, már csak a tetemük van szétszórva :( kérjük elszállítani, köszönet

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Palóc u. 24

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • L Z hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok !

    Már összeszedték a tévéket.

    Üdv,
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére