Megoldott

Szemét a XIII. Mohács utcában

A XIII. Mohács utcában (a Csata és a Lehel között) balkáni állapotok uralkodnak.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Mohács u. 12

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • L Z hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok !

    Már kitakarították az utcát.

    Üdv,
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére