Megoldott

Gazos buszmegálló és környéke

Bp. XXI. ker Fátra utca megálló és környéke gazos, elhanyagolt. Kérjük, legyenek szívesek segíteni abban, hogy a buszmegálló környéke rendezettebb legyen. Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Fátra utca

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0022809-001/2020/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00070532

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt."-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/4654/1/2020/V1
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt terület gyommentesítése nem Társaságunk feladata. Tájékoztatjuk, hogy a buszmegállók rendben tart
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt.

  • Horváth Róbertné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére