Megoldott

Nem működik a tábla, zúg a hangszóró hiányos a kerités

Anonim Járókelő

Tisztelt BKK! A menetrendjelző-tábla nem működik és a hangszóróból valami nagyon hangosan folyamatos zúgást hallani, a kerítésen mely megakadályozná a sínen való átkelést, a szigetfesztivál óta ki van tépve egy részen, gondolom a fesztiválozóknak kevés volt a hely az átjárásra, így viszont most mások is, útrövidítés céljából ott kelnek át a sínek között és ez veszélyes. Javítását kérvényezem!
Filatorigát HÉV megálló

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (7051)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    Filatorigát megállóhelyen a hangos
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A TÁBLA és a HANGSZÓRÓ Megoldva!
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    MHU-779

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    beázik a megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Óbudai rendelőintézet (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alacsonypadlós járatok jelzése 2.0

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére