Megoldott

Fedlap.

Budapest, XIV. Ker. Zászlós utcában ( a Mogyoródi út kereszteződésénél ) egy fedlapból 3 helyen hiányzik az azt kitöltő aszfalt vagy beton, ezért nincs szintbe a beton kerettel. Balesetveszélyes.
Kérem cserélni, javítani.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zászlós u. 18

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére