Megoldott

Nehezen látható közúti tábla.

Budapest, X. Ker. Kerepesi úton a városból kivezető oldalon a körvasút sor ( vasúti felüljáró ) előtt a buszsáv kezdetét jelző táblát a faágak erősen kitakarják.
Kérem a probléma megszüntetését.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kerepesi út 81

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00070416 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elszáradt fa (?)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hungária körút (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Villányi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére