Megoldásra vár

Üreges beszakadás

Tisztelt Járókelő!

A XIII. kerület Futár utca, Jász utca, Tahi utca és a Béke utca körül határolt területen, a játszótér mellett egy folyamatosan mélyülő és folyamatosan omló üreg található. Bárki beleléphet, egy kisgyerek simán belefér. Balesetveszélyes! Kérném a probléma mielőbbi megoldását. A nyáron vizes munkálatok folytak, a játszótérre és a kutyafuttatóra kötöttek be csapokat. Persze nem biztos, hogy vizes eredetű a probléma.
Köszönöm segítségüket!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Futár park

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentését!

    A gödör feltöltéséről gondoskodunk, az öntözőhálózat ellenőrzését két hetente végezzük.

    Tisztelettel:

    Varga Judit
    kertész műszaki ellenőr
    XIII. Kerületi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére