Válaszra vár

Ápolatlan, forgalmat akadályozó fák, bokrok

A kispesti Nádasdy utcában a Hunyadi tér felől Wekerle felé közlekedve a 30as házszám előtt levő fa, illetve annak hajtásai akadalyozzák a 28 szám alatti háztájtól való kiállást, tekintettel arra, hogy nem látható a Hunyadi tér felől jövő forgalom, illetve a Rákóczi útról kikanyarodó forgalom (maga a keteszteződés sem). Mindez probléma a gyalogos közlekedésben is, illetve a Bercsényi útról való (Esze Tamas uzca felől a Nádasdyra) kikanyarodaskor is.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Nádasdy u. 30

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XIX. kerületi Zöldprogram Iroda"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Ápolatlan, forgalmat akadályozó fak, bokrok"-ról "Ápolatlan, forgalmat akadályozó fák, bokrok"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00070353 számú bejelentésre az alá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Kónya Bettina bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Nyárfák az Ady Endre úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ady Endre út (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fő utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére