Megoldott

FKF zöldhulladék

Csepelen, a Kossuth Lajos utca 166. előtt FKF-es zsákokban gyűlik a zöldhulladék.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 166

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Fási Tamara elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Sok szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szlovák Andrea
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Corvin út (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    II. Rákóczi Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére