Megoldott

Parlagfűtenger a Fehérvári úton

A Fehérvári út utoljára megújult szakaszán (Lecke utca-Hamzsabégi út) az út két oldalán húzódó zöldsávban mindkét oldalt vígan virágoznak a parlagfű tövek. Ezeknek a növénykazettáknak a begyepesedését erősen akadályozza az építés során spórolásból termőföld helyett használt homok. Ezen csak gyomnövények tudnak rendesen elélni, szép gyep soha nem lesz. Jelenleg legalább egy kaszálás lenne mielőbb szükséges.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 48

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Lekaszálták. (közben bejelentettem a Nébih parlagfű bejelentőjén is)
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.09.01. 10:38 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére