Megoldatlan

XIX. Kerületi illegális szemétlerakás

Több utcában is kidobott, bűzös, fekáliás matracok és egyéb veszélyes hulladék.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Zrínyi u. 9

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Lukács Ildikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zöld Panka
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Templom tér (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyilvános WC megszüntetése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére