Megoldott

Fűkaszálás szükséges

Frissítés 2020.08.27.: A Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt. válasza alapján a FŐKERTnek továbbítva.
----
Kérném a Csepeli Városgazda értesítését fűkaszlás céljából.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Weiss Manfréd út

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Területet szépen lekaszálták, probléma megoldva. Köszönöm.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00070057 számú bejelentésre az al
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérném a Csepeli Városgazda értesítését fűkaszlás céljából. Köszönöm."-ról "Frissítés 2020.08.27.: A Csepeli Városgazda Közhasznú NZrt. válasza alapján a FŐKERTnek továbbítva. ---- Kérném a Csepeli Városgazda értesítését fűkaszlás céljából. Köszönöm."-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziaszok.

    Legyetek szívesek a FŐKERT felé továbbítani.
    Köszönöm.
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/4472/1/2020/V1

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszín fűnyírása nem Társaságunk feladata. Javasoljuk, hogy bejelentésével forduljon a FŐKERT Nonprof
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Teréz körút (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendezetlen terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére